KONSTRUKCJE reklamowe

To idealne rozwiązanie, gdy chcesz by Twoja marka
była widoczna z daleka i przyciągała wszystkie spojrzenia!

Są silnym lokalizatorem, który sprawia, że turyści, inwestorzy, osoby w delegacji stają się Twoimi klientami, bo zawsze znajdują właściwą drogę na autostradach, drogach krajowych, czy w środku miast do Twojej firmy.

Wysokie konstrukcje reklamowe to idealnaforma oznakowania restauracji drive thru,centrów handlowych, supermarketów,zakładów produkcyjnych, hal,hoteli i stacji paliw.

Produkcja i montaż konstrukcji z nogami do nieba to nasz produkt flagowy. Konstrukcje reklamowe mogą przybrać mnogość form od kształtów oktagonalnych, teleskopowych, okrągłych, po kwadratowe. Mogą być stalowe, aluminiowe i strunobetonowe.
Nasi doradcy pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązanie, wyjaśnią różnią różnice technologiczne, przeprowadzą przez pełen proces realizacji projektu.

Co możemy dla Ciebie zrobić
w zakresie konstrukcji reklamowych, pylonów, witaczy i słupów?
WSZYSTKO!

Sami wykonujemy audyt i próbę balonową, opracowujemy dokumentację techniczną i budowlaną, przygotowujemy projekt plastyczny i wizualizację, produkujemy, fundamentujemy, montujemy, a na końcu dostarczamy dokumentację powykonawczą oraz certyfikaty, aprobaty i atesty. Wszystko załatwiasz jednym zleceniem i oddajesz w doświadczone ręce. Można? Można!

Zapytaj o ofertę

Warto obejrzeć

Masz pytania? Umów się na rozmowę!

Zostaw swój numer - oddzwonimy.

    Galeria realizacji