LITERY REKLAMOWE

LITERY DLA MIAST

Miasto pisane WIELKĄ literą.

Litery reklamowe są doskonałą i nowoczesną formą reklamy, która swoim wyglądem przyciąga turystów z różnych stron świata. W końcu kto z nas nie chciałby mieć pamiątkowego zdjęcia na tle takich liter świetlnych?

Litery reklamowe zwykle są zlokalizowane w centralnych miejscach miasta i stanowią interaktywną atrakcję miejską dla mieszkańców i turystów.

“Wielkie słowa” są meeting pointem,atrakcją, miejscem, gdzie ludzie spędzajączas, robią sobie zdjęcia, które następnie żyjąw social mediach i promują miasta oraz regiony

Pamiętajmy jednak, że białe litery i czerwone serce,
np. I ❤ Toruń nie jest jedyną koncepcją. Oczywiście takie zestawienie niesie ze sobą emocjonalny i ciepły przekaz, ale zawsze zachęcamy miasta do wykorzystania historii, legend, symboliki, ważnych zdarzeń, które można bardzo plastycznie wkomponować w napisy, by nie były tylko literami, ale również dekoracją, która edukuje.

Zwykle napisy zlokalizowane są w parkach, w okolicach skwerów, stanowią charakterystyczny punkt pod którym z chęcią zbierają się zarówno mieszkańcy, jak i turyści. Stąd wspaniałym pomysłem jest doposażenie liter reklamowych w małą architekturę, strefy relaksu, wygodne ławki i piękną zieleń. Dzięki temu uzyskamy wielowymiarowy efekt estetyczny, a co za tym idzie – miejsce to zyska miano ikonicznego na mapie danej miejscowości. Punkt obowiązkowy!

Koniecznie zajrzyj na www.lawangarda.pl

Zapytaj o ofertę

LITERY REKLAMOWE DLA FIRM

Litery i znaki 3D są wszechobecne na naszym krajobrazie gospodarczym, bo każda marka zaznacza swoją obecność. Logotypy najczęściej pojawiają się na elewacjach, na dachach, na strzelistych konstrukcjach, ale coraz bardziej powszechną formą oznakowania są litery wolnostojące.

Litery 3D i znaki są drogowskazem dla Twoich klientów, obecnością marki, podkreśleniem prestiżu oraz sposobem na kształtowanie i utrwalanie świadomości marki.

Kompleksowa usługa, czyli perfekcyjna technologia, różne sposoby świecenia, markowe podzespoły, certyfikowany montaż w całej Polsce, plastycy tworzący ponadczasowy design i 30-letnie doświadczenie – wszystko po to, by dodać skrzydła Twojemu biznesowi.

Zapytaj o ofertę

Opis techniczny LITER REKLAMOWYCH

Litery reklamowe i wszystkie litery 3D produkujemy tylko w najwyższej i najtrwalszej technologii.

ALUMINIUM 2 mm SPAWANE – taka grubość spawanej blachy z tyłu i na bokach sprawia, że litery są sztywne, stabilne i w pełni bezpieczne dla otoczenia. Litery reklamowe nie deformują się przez oddziaływanie silnego wiatru czy bardzo wysokich temperatur latem. Aluminium nie rdzewieje, co eliminuje problem nieestetycznych zacieków na elewacji.

DIODY – stosujemy diody o różnych soczewkach, z IP68, które są odporne na wodę, wilgoć i skropliny. Można je nawet zanurzyć w wodzie! Diody są niezawodne i energooszczędne. Średni czas życia modułów LED bywa określany na ~ 50 000 godzin. Zakładając, że reklama świeci 10h/dobę, ok. 300 godzin miesięcznie, więc i 3500 godzin rocznie, relatywny czas funkcjonowania to ok. 15 lat!

MALOWANIE PROSZKOWE – nasze produkty wykonywane są z aluminium, a najlepszą i najtrwalszą farbą jest właśnie farba proszkowa o różnych strukturach, również imitujących drewno. Dzięki temu kolor na reklamie nie płowieje, nie będzie zacieków i wypalonych przez słońce jaśniejszych miejsc.

LICO PLEXI LUB ELASTYCZNE LICO – w przypadku wszystkich liter reklamowych i liter dużych gabarytów stosujemy materiały odporne na czas i warunki atmosferyczne, na działanie ekstremalnych temperatur +50/-50*C, więc jakość i technologia są tu ważne.

Istnieje kilka sposobów podświetlenia liter, który składa się na finalny efekt wizualny. W celu wybrania odpowiedniego sposoby dla swojej firmy lub miasta – skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Umów się na rozmowę!

Zostaw swój numer- oddzwonimy.

    Warto obejrzeć

    Galeria realizacji