Pylon dla najemców

Jesteśmy branżą reklamową, więc zależy nam, aby przestrzeń reklamowa była uporządkowana i estetyczna. Czujemy się zobowiązani, by dobrze doradzać klientom oraz proponować nowe, przydatne i w miarę możliwości ekologiczne rozwiązania, które będą służyły bez żadnych zarzutów przez wiele, wiele lat.

Normalną rzeczą jest sprawa, że marki chcą się reklamować i chcą być widoczne! Zwykle, aby tak się stało – decydują się na banery na ogrodzeniu, co powoduje chaos informacyjny i estetyczny. W rezultacie żadna marka nie pozostaje wyróżniona.

Jak to rozwiązać?

Jakiś czas temu w Graffico zaproponowaliśmy rozwiązanie, jakim jest pylony dla najemców. Pylony są estetycznym i prestiżowym nośnikiem reklamowym, który w zauważalny sposób eksponuje marki.

Co więcej, taki pylon może wyeksponować marki Twoich kontrahentów i dostawców w sposób uporządkowany i harmonijny. Zamiast chaosu wokół przestrzeni biurowca może pojawić się pylon, który zbierze wszystkich kontrahentów w jedno miejsce i uporządkuje przestrzeń. Taki zabieg pozwala oczyścić przestrzeń i sprawić, że będzie bardziej zielona, czytelna i zwyczajnie w świecie – ładna.

Pylon dla najemców pozwala dzielić koszty za realizację. Wystarczy podzielić koszty między partnerami biznesowymi, którzy wyeksponują markę na pylonie, ustalić z nimi system płatności.

Dlaczego o tym piszemy?

Ponieważ pracujemy w branży reklamowej i zależy nam na estetycznej przestrzeni reklamowej. Czujemy się zobowiązani, by szukać ładnych rozwiązań dla każdego. Zależy nam również na zieleni i ekologicznych rozwiązaniach. Uważamy, że pylon dla najemców to świetna sprawa dla wszystkich marek, które swoją siedzibę mają w pobliżu innych firm oraz dla tych, którzy chcą pokazać się na profesjonalnym nośniku reklamowym.

Pobierz ulotkę tutaj -> https://graffico.pl/wp-content/uploads/ulotka-pylon-dla-najemcow-1.pdf