PYLONY reklamowe

Widzimy je jako małe i duże dzieła sztuki, wolnostojące nośniki reklamowe, których zadaniem jest głównie ekspozycja logo najemców, wskazanie kierunku lub oznaczenie adresu.

Pylony reklamowe były jednym z pierwszych produktów flagowych Graffico. Od ponad 30 lat wykonujemy pylony dla wielu miast i firm w Polsce i za granicą! Na swoim koncie mamy już ponad 3500 realizacji tego typu. Nie chcemy się chwalić, a pokazać, że mamy doświadczenie, które możesz wykorzystać!

Projektujemy personalizowane pylonyreklamowe w taki sposób, by stanowiły spójnączęść krajobrazu i architektury, która należydo Twojej marki.

PYLONY REKLAMOWE
do promocji miejsc i wydarzeń

PYLONY REKLAMOWE DLA NAJEMCÓW.

Firmy wynajmujące powierzchnie biurowe chcą zaznaczyć swoją obecność w biurowcu. Jeśli Ty także współpracujesz z wieloma markami i partnerami biznesowymi, pylon dla najemców jest idealnym rozwiązaniem. Eksponuje marki Twoich kontrahentów i dostawców w sposób uporządkowany i harmonijny. Zamiast chaosu reklamowego wokół Twojej firmy może pojawić się pylon, który zbierze wszystkich kontrahentów w jedno miejsce. Dowiedz się więcej.

PYLONY TEMATYCZNE.

Jeśli jesteś organizatorem ważnych wydarzeń lub twórcą kultowych produktów – możesz wykorzystać pylon reklamowy jako swój nośnik. Tematyczny pylon może przybrać dowolną i niepowtarzalną bryłę, mieć obrotowe lub ruchome elementy.

PYLONY FAIR AIR.

Pylony wizerunkowe mogą być wyposażone w dodatkowe urządzenie służące do pomiaru i ekspozycji jakości powietrza. To ciekawy sposób, by promować walory danej miejscowości czy regionu. Przeczytaj więcej o pylonach Fair Air.

A może… szukasz witaczy? W takim razie zajrzyj tutaj.

Dodamy skrzydeł każdemu Twojemu przedsięwzięciu!

Nie jesteśmy wyłącznie producentem pylonów reklamowych.

Dbałość o każdy szczegół oraz dążenie do harmonii z otaczającym krajobrazem sprawia, że nasze pylony
i totemy są nie tylko widoczne, trwałe, lecz także piękne. Dzięki ogromnemu doświadczeniu (tak ogromnemu jak mogą być nasze pylony :)) oraz nieograniczonej wyobraźni,
jesteśmy w stanie przygotować i zrealizować każdorazowo NIEPOWTARZALNY projekt. Strzelisty, o nieograniczonej liczbie brył – od nowoczesnych, przez stylizowane, kończąc na pylonach silnie nawiązujących do charakterystycznych elementów elewacji budynku zintegrowanych z ogólną wizją architekta. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz,
a my zajmiemy się resztą.

Słów kilka o pylonach

REKLAMA do nieba

Pylony Graffico mogą mieć wysokość od 3 do 50 metrów. Charakteryzuje je wysoka jakość, wyjątkowa estetyka, przemyślana technologia, ponadczasowy design oraz ekologiczne rozwiązania.

Dbałość o krajobraz

Pylony są prestiżowym oznakowaniem firm, biurowców, instytucji, sieci handlowych, a także wydarzeń. Dzięki wolnostojącej formie są idealnym rozwiązaniem oznakowania, dodatkowo bez ingerencji w elewacje i dachy.

Wielkość form

Pylony i totemy mogą przybierać różne formy. Oprócz klasycznej, charakteryzującej się prostą bryłą, wykonujemy także pylony obrotowe, literowe czy też z nakładkami, łukami i skrzydełkami.

Masz pytania? Umów się na rozmowę!

Zostaw swój numer- oddzwonimy.

    Warto obejrzeć

    Galeria realizacji