WITACZE dla miast i gmin

Witacze i pylony reklamowe są prestiżową wizytówką miast
i gmin. Stanowią duży format gościnności, niosą treści promocyjne dla turystów i gospodarcze dla inwestorów.
Można na nim wiele zakomunikować i zachęcić do pozostania w miejscowości na znacznie dłużej. Niektórzy stawiają
na ponadczasowy design, a jeszcze inni na prezentację historii
i atrakcji turystycznych miejscowości.

Najnowszym trendem jest stawianie na piękny i nietypowy design witaczy i pylonów reklamowych, a w tym jesteśmy najlepsi.

Witacze to wyjątkowa ekspozycja dla miasti gmin, którym zależy na estetycznym wyglądziei miłym przywitaniem w miejscowościnie tylko mieszkańców, ale też turystów!

Jakie są MOCNE STRONY witacza?

Przede wszystkim są one pięknym urozmaiceniem na drodze dla kierowców. Częstym zjawiskiem jest monotonia podczas jazdy, która jest niebezpieczna, a witacz stanowi przerywnik podczas jazdy.


Witacze pozwalają mieszkańcom bardziej identyfikować się z miejscowością. Jest to ważny element promocji i wizerunku, który ma duży wpływ na czynniki związane z działaniami miast i gmin.


Mocną stroną witacza podświetlanego jest design, który szczególnie późnymi wieczorami robi niesamowite wrażenie.

Wszyscy lubimy rzeczy ładne,pamiętamy o tym!

Witacze od strony technicznej

Rekomendowana wysokość witacza

Pylony Graffico mogą mieć wysokość od 3 do 50 metrów. Charakteryzuje je wysoka jakość, wyjątkowa estetyka, przemyślana technologia, ponadczasowy design oraz ekologiczne rozwiązania.

Wybór typu witacza

Zależy przede wszystkim od tego, czy ma on pełnić funkcję wizytówki, atrakcji turystycznej jak w przypadku witaczy literowych modnych szczególnie w krajach europejskich. 2-metrowe litery stanowią atrakcję turystyczną i meeting point wielu regionów.

Typ witacza często nie jest najważniejszy. W tej kwestii można w pełni zaufać naszym doradcom.

Nietypowe rozwiązania

Nietypowym rozwiązaniem jest połączenie witacza z dodatkową funkcją. Przykładem mogą być witacze wyświetlające poziom zanieczyszczenia lub czystości powietrza. Jest to idealne rozwiązanie, bo łączy w sobie funkcje wizytówki miasta i informatora. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy tak ważna jest ekologia, eksponowanie danych na temat czystości powietrza jest elementem, którego poszukują mieszkańcy i turyści. Realizujemy również witacze rowerowe, których funkcją jest zliczanie rowerzystów w cyklu dziennym i rocznym.

Masz pytania? Umów się na rozmowę!

Zostaw swój numer- oddzwonimy.

    Warto obejrzeć

    Galeria realizacji